Skip to main content
400₺ ve üzeri ücretsiz kargo

Deri Kılıflı Mint Yeşili Rengi Termos

800,00

Dijital ısı göstergeli çelik termos. Çift katmanlı paslanmaz çelik vakum yalıtımı. Paslanmaz çelik.

9,5 x 9,5 x 22,0 cm  450 ml Hacimli


Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dijital ısı göstergeli çelik termos siyah şık kutusunda
  • Özellikler: Çift katmanlı paslanmaz çelik vakum yalıtımı.
  • Paslanmaz çelik

    Boyutlar : 9,5 x 9,5 x 22,0 cm Hacim : 450 ml

Deri kılıf üzerine özel isimler yazdırabilirsiniz. Termosu elde yıkamaya uygundur. Bulaşık makinasında yıkamayınız. Ürünü kullanmadığımız zamanlarda mutlaka içinin kurulanması gerekmektedir, Güvenlik Uyarısı (Vakum kapaklı termoslar için ) Vakumlu termoslarda kaynama derecesindeki sıcak suyu termosa koyduktan sonra kapağı hemen kapatmamanız ve bir dakika kadar beklemeniz tavsiye edilmektedir. Sıcak su metal gövdeyi genleştirip, bu durumda vakumlu kapağa basınç yapacaktır. Sıcak su dolu vakumlu termosların kapaklarının özellikle sıcak sıvılarla kullanımında mutlaka yavaşça açılması ve biriken basıncın normale dönmesini sağlamak gerekmektedir. Ani açılan basınç sıkışması yanmalara sebep olabileceği için bu uyarılara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sıkça sorulan sorular

Garantiniz var midir
Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar.
Papacasso urunlerin ozelligi nedir?
Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar.